Rezidence Kristian

Vstupte do světa
moderního bydlení

Kontakt

na co se nás nejvíce ptáte?

Svůj zájem o vybranou bytovou jednotku nám můžete sdělit prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailu, telefonicky nebo osobně na pobočce realitní kanceláře. My ověříme dostupnost jednotky a poskytneme Vám další důležité informace. Zároveň si můžete dopředu pročíst návrhy smluv spojené s koupí bytu v sekci dokumenty.

Při podpisu rezervační smlouvy se platí rezervační záloha 100 000 CZK. Zbytek kupní ceny je rozdělen do 3 plateb; 20, 40 a 40 %. Detailní informace naleznete v sekci dokumenty.

Ano. Rádi přizpůsobíme Vaše nové bydlení Vašim potřebám a představám. Bližší informace včetně termínů naleznete v sekci dokumenty.

Ano. V blízkosti rezidence se nachází krásný park s dětským hřištěm, mateřskou a základní školou. Lokalita je bezpečná a má výbornou dopravní obsluhu. Dalším vyžitím jsou pak přilehlé restaurace, bary, kavárny, nákupní centra. 

Rezidence Kristian  je navržena jako nízkoenergetická a splňuje energetickou třídu B. Díky tomu ušetříte značnou částku na nákladech za energie. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici ke stažení v sekci dokumenty.

Ke každé bytové jednotce, podle velikosti, doporučujeme alespoň 1 parkovací stání přímo v rezidenci. Cena jednoho stání je 400 000 CZK vč. dph.

4+KK byt Rezidence Kristian
0
BYTOVÝCH JEDNOTEK
0
PARKOVACÍCH STÁNÍ
0
m2 balkónů, teras a lodžií
0
minut na velké nám.

Zaujali jsme Vás?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Rádi vám zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme vám vybrat ten nejlepší byt přesně podle vašich představ.